12 травня 2023, 2:40 pm Автор
Прочитано 200 разів Останнє редагування Понеділок, 15 травня 2023 09:46

Колектив Національного авіаційного університету з великим сумом повідомляє, що 10 травня 2023 року пішла з життя Борисюк Ірина Олександрівна, яка присвятила своє життя НАУ. Професійний  шлях Ірини Олександрівни – зразок добропорядності та відданості університету. В 2005 році вона закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «Облік і аудит», а в 2010 році – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Весь професійний шлях Ірини Борисюк був у НАУ: 2005-2010 рр. була асистентом кафедри економіки, а з 2010 року - доцентом. Протягом 2010-2016 рр. була заступницею декана факультету економіки та підприємництва Інституту економіки та менеджменту НАУ. Протягом 2018-2020 рр. працювала на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування.

Гірка та непоправна втрата для усього колективу.

У ці важкі та скорботні дні висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким Ірини Олександрівни.

Світла пам’ять та спогади про справжню фахівчиню, гарного наставника, надійного друга, мудру і добру людину вічно житиме в наших серцях…