16.04.2019 екскурсія в Національний музей "Чорнобиль"

17 квітня 2019, 6:43 am Автор
Прочитано 967 разів Останнє редагування Середа, 17 квітня 2019 06:46

16.04.2019 студенти факультету економіки та бізнес-адміністрування разом зі студентами інших факультетів та навчальних підрозділів Національного авіаційного університету відвідали національний музей "Чорнобиль".

Національний музей «Чорнобиль» є багатофункціональною історико-культурною установою, що об'єднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею по архівації, збереженню і обнародуванню історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільш важкої радіоекологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих природних і техногенних катастроф. Вони досі є проблемами сьогоднішнього дня і, на жаль, нагадуватимуть про себе і нашим нащадкам.

Мета музею це допомога людству усвідомити масштаби катастрофи через долі тисяч людей її учасників, свідків і жертв, змусити людей визнати необхідність примирення між людиною, наукою і технологіями, які поставили під конкретну загрозу існування людської цивілізації і самої планети Земля, осмислити уроки трагедії в усіх сферах життя і не дати світу забути ці уроки, стати попередженням поколінням нового тисячоліття.