2.04.2019 прийшли вибори голів Студентських рад

3 квітня 2019, 10:50 am Автор

2.04.2019 пройшли вибори голів Студентських рад факультету економіки та бізнес-адміністрування та гуртожитку №6 Студентського містечка НАУ.

Головою Студради факультету економіки та бізнес-адміністрування був обраний Буй Павло Сергійович, менеджер академічної групи ФК-214Б.

Павло Сергійович є в.о. голови Студради ФЕБА з 28.01.2019р., активний студент, що незмінно користується повагою як студентства так і викладачів.

Головою Студради гуртожитку №6 був обраний Гелетчук Владислав Володимирович студент ФТМЛ групи 203Б, він є чинним головою студради гуртожитку, на цій посаді зарекомендував себе як сильний та справедливий лідер.

Вітаємо новообраних голів студрад! Бажаємо наснаги та сил на цих складних посадах!