21.10.2019 Профільна лекція для студентів першокурсників спеціальності «Маркетинг»

22 жовтня 2019, 5:57 am Автор
Прочитано 846 разів Останнє редагування Вівторок, 22 жовтня 2019 05:59

21 жовтня, в межах факультету економіки та бізнес-адміністрування,  для студентів першого курсу спеціальності «Маркетинг» , було проведено ознайомчу лекцію  Чехівською Іриною - студенткою 6 курсу, спеціальності «Маркетинг» ФЕБА  НАУ.

Ірина працює спеціалістом-аналітиком по дослідженню товарного ринку у фірмі, яка виготовляє косметичну та фармацевтичну продукцію - ТОВ «Георг Біосистеми».

Розповіла про компанію, про особливості своєї роботи, та враження від діяльності. Студентка задоволена обраною спеціальністю та із задоволенням використовує здобуті в університеті знання на практиці.
Ірина надала поради маркетологам-першокурсникам та відповіла на питання студентів.
Також вона представила концепти косметичної продукції, створені дизайнерами ТОВ «Георг Біосистеми» на основі маркетингових досліджень Ірини.
Студенти-першокурсники мали змогу обрати найкращі із них.