Блискуча перемога команди студентів ФЕБА у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

26 листопада 2021, 2:20 pm Автор
Прочитано 170 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 16:04
Вітаємо з перемогою та здобуттям 1 місця у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамлін» здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Штефан Дмитра, Дорошук Руслану, Ігнатенка Едуарда та їх наукового керівника доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Оксану Школенко!!!
Серед 16 фіналістів бізнес-проєктів, проєкт «Шафа майбутнього «Шифоньєр» посів 10 місце у фінальній таблиці, отримавши 132 бали. 26.11.2021 року відбулися захисти проєктів, команду НАУ представляв Штефан Дмитро. За результатами відбору конкурсної комісії наша команда посіла почесне 1 місце!!!

Для здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» це досвід публічного пітчу бізнес-проєкту перед журі й можливість застосувати навички, здобуті під час навчання за освітньо-професійною програмою «Підприємництво та бізнес-технології» у Національному авіаційному університеті.

Вітаємо студентів та наукового керівника з перемогою і почесним місцем у конкурсі!!!

Бажаємо успіхів, наснаги у подальшій професійній та науковій діяльності й нових здобутків і перемог!!!