Участь викладачів кафедри економіки та бізнес технологій у серії вебінарів від викладача до викладача в рамках ініціативи “Підприємницький університет” YEP

3 грудня 2021, 2:12 pm Автор
Прочитано 114 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 15:10
У рамках ініціативи «Підприємницький університет», YEP разом із Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Ukrainsan Startup Fund та за підтримки USAID, їх Програми «Конкурентоспроможна економіка України», в українських університетах запроваджено курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», серед учасників якого є Національний авіаційний університет.

Під час реалізації даного проєкту ментори та спікери YEP діляться своїм досвідом реалізації даного курсу, а також проводять індивідуальні сесії, вебінари, тренінги, публічні лекції як для студентів, так і викладачів. Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій В. Командровська, О. Школенко, Л. Лазарєва, О. Міночкіна  бhfkb участь у заходах організованих YЕР.

18 листопада 2021 року відбулася перша зустріч у серії вебінарів від викладача до викладача в рамках даного проєкту. Досвід роботи зі стартапами передавала колега з підприємницької спільноти Антоніна Томашевська – доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, бізнес-тренер проєкту Школи управлінців нової генерації.

Від кафедри економіки та бізнес-технологій, висловлюємо слова вдячності YEP за співпрацю щодо сприяння розвитку підприємницької культури у студентському середовищі та за надану можливість викладачам і молоді в персональному та професійному розвитку.

Посилання на запис вебінару: https://youtu.be/1XVrSRKrDtA