Чергове засідання наукового гуртка «Архітектори підприємництва».

16 травня 2023, 1:28 pm Автор

15 травня 2023 року на кафедрі економіки та бізнес-технологій відбулося засідання наукового гуртка кафедри «Архітектори підприємництва».  В ході засідання наукового гуртка професор кафедри Міночкіна Ольга Миколаївна ознайомила здобувачів  з особливостями запобігання контрабанді та боротьби з порушеннями митних правил в підгрупі 1 «Митна справа та експертиза товарів» наукового гуртка «Архітектори підприємництва».

В підгрупі 2  ««Бізнес-технології підприємницьких структур» наукового гуртка  «Архітектори підприємництва» доцент кафедри Мирошниченко Ганна Борисівна ознайомила здобувачів з особливостями перспектив розвитку підприємницької діяльності в авіаційної галузі.

В ході засідань підгруп наукового гуртка «Архітектори підприємництва» окреслено основні напрями наукової роботи здобувачів, зроблено аналіз доповідей проведеної І міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи підприємницьких структур за умов нестійких процесів розвитку економіки» на кафедри економіки та бізнес-технологій. Здобувачі обговорили актуальні питання митної справи та розвитку підприємництва у невимушеній, доброзичливій і надзвичайно творчій атмосфері. Та висловили креативні ідеї щодо перспектив подальшого розвитку наукового гуртка та бажання набуття навиків дослідницької роботи, розширення кругозору та ерудиції.