Бізнес України за курс Європейської інтеграції: стан, перспективи, цінності

20 травня 2023, 6:43 pm Автор
19 травня 2023 року на кафедрі економіки та бізнес-технологій було проведено захід до відзначення Дня Європи на тему: "Бізнес України за курс Європейської інтеграції: стан, перспективи, цінності".
Із вступною промовою до присутніх звернулась завідувач кафедри Оксана Чумак, яка нагадала історію виникнення та значення цього свята для України, підкреслила важливість євроінтеграційних процесів в країні для відновлення та забезпечення розвитку економіки України. Доцент Вероніка Командровська акцентувала увагу присутніх на базових європейських цінностях, дотримання яких є передумовою вступу до ЄС. Зокрема таких як: повага до людської гідності, свобода, демократія, повага до людини, верховенство права. У заході взяв участь керівник Інформаційного центру Асоціації європейських прикордонних регіонів у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, Едуард Сиромолот. Він розповів про стан та напрямки реалізації партнерства із країнами ЄС у сфері транскордонного співробітництва, окреслив основі перспективи та переваги для України.

Зі змістовними доповідями виступили здобувачки групи 317 ФЕБА Марина Неклюдова та Галина Галавська, які розкрили практичний зміст євроінтеграції й ті переваги та можливості, які з’являються в українського бізнесу.
Питання підняті на даному заході викликали жваву дискусію, під час якої було окреслено напрямки подальших досліджень щодо розвитку бізнесу за умов євроінтеграції.