Участь викладачів кафедри економіки та бізнес-технологій у міжнародному соціально-економічному форумі в Академії прикладних наук WSHIU, м. Познань, Польща.

19 травня 2023, 1:14 pm Автор 
Прочитано 22 разів

Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій взяли участь у Форумі «Competences of the Future», який проходив 18 травня 2023 року в Академії прикладних наук WSHIU у місті Познань, Польща. Організаторами форуму є Академія прикладних наук WSHIU та Фундація розвитку науки та освіти, які плідно співпрацюють із кафедрою економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету.

Під час Форуму було проаналізовано дії, які здійснюються на рівні окремих держав та міжнародного середовища для забезпечення підтримки та інтеграційної діяльності України. Одним із головних доповідачів була пані міністр соціальної інтеграції, депутат Аґнєшка Сцігай. Міністр представила низку заходів допомоги та форм підтримки українців, які наразі перебувають у Польщі. Були запрошені також посли сейму Польщі.

Актуальними питаннями для обговорення на Форумі стали ряд важливих проблеми, які на сьогодні стосуються кожного громадянина будь-якої держави. Адже, у публічному просторі існує дискурс щодо моделей сучасної освіти та науки як парадигми створення культури майбутнього в контексті соціокультурної, аксіологічної та політичної конверсії. Існують дилеми та нові, альтернативні форми функціонування економіки в контексті сталого розвитку, а також аналіз складності та взаємозалежності, пов’язаних із зеленою енергетикою та відновлюваною енергією з без пекового боку. Тому, саме дана проблематика була винесена на обговорення панелів Форуму.

Присутні на заході представники наукової еліти обговорили та обмінялися думками із запрошеними експертами щодо інноваційних технологічних викликів у бізнесі. Такі наукові майданчики є платформою для обміну досвідом та представлення результатів досліджень й висновків за участю представників різних соціально-економічних суспільних сфер.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається