День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки

29 січня 2020, 8:20 am Автор
Прочитано 778 разів Останнє редагування Середа, 29 січня 2020 08:23

23 січня 2020 р. Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ гостинно відчинив двері для представників Національного авіаційного університету. Захід відвідало понад 500 учнів Дарницького району міста Києва та студентів випускних курсів коледжу, які мають наміри продовжити подальше навчання в Національному авіаційному університеті.
Учням та студентам було презентовано усі напрямки діяльності університету та факультету економіки та бізнес-адміністрування, зокрема.
Доповідачі-науковці факультету представили учням змістовні презентації про напрями діяльності кафедр, факультету.