Герої не вмирають!!!

16 серпня 2023, 7:08 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 213 разів

Факультет економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету з глибоким сумом сповіщає, що захищаючи Батьківщину героїчно загинув Погребняк Дмитро Васильович – випускник 2008 року. При виконанні бойового завдання зі захисту України Дмитро отримав важкі поранення, від яких помер 11 серпня 2023 року.

Погребняк Дмитро закінчив Національний авіаційний університет в 2008 році, отримавши диплом магістра за економічною спеціальністю. Його професійна дорога почалась з Національного авіаційного університету, у структурному підрозділ «Автоцентр НАУ».

У нашій пам’яті Дмитро назавжди залишиться мудрим та надійним другом, принциповим та врівноваженим, справжнім професіоналом. Одногрупники, викладачі, колеги поважали його за велику мудрість, душевну щедрість, чуйне ставлення до людей та готовність допомогти, відважність і героїзм. Дмитро для багатьох був прикладом, взірцем Людяності й Друга.

Колектив викладачів, співробітників, випускників та здобувачів вищої освіти висловлює глибоке співчуття рідним і близьким з приводу невимовної втрати.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях !

Вічна пам'ять...Вічна Слава!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається