Години корпоративної культури з відзначення річниці Слобожанського наступу ЗСУ

11 жовтня 2023, 12:07 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 169 разів

На кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки відбулись заходи присвячені  відзначенню річниці Слобожанського контрнаступу Збройних сил України. Куратори академічних груп, здобувачі, запрошені гості згадали події річної давності, пов’язані з визволенням Харківщини від російського агресора.

Старший куратор кафедри Кудлай Віра Григоріївна ознайомила учасників заходу з  офіційною інформацією щодо Слобожанського контрнаступу, а також ознайомила з «Щоденником окупації» Володимира Вакуленка К. – болісними і правдими нотатками, які письменник вів від початку повномасштабного вторгнення й під час окупації рідного села Капитолівки на Харківщині. Володимир Вакуленко К. був закатований і розстріляний російськими окупантами за свій вибір БУТИ УКРАЇНЦЕМ.

Ми всі з вами пам’ятаємо подвиг наших воїнів, які відвойовували українську землю, українську ідентичних у російського агресора.  Наш спільний обов’язок – навіки берегти пам’ять про славних воїнів-визволителів, які і зараз виборють Україну, виганяють російського ворога з української землі та здобувають перемогу у кровопролитній війні.

Хвилиною мовчання було вшанувано пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Це мирні громадяни і наші славні воїни, які ціною свого життя, здоров’я відвойовують  та захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Наступ Української армії на Харківщині з метою звільнення від російської окупації є славною сторінкою сучасної історії України та світової історії військової справи. У результаті наступальної операції, яка почалась 6 вересня 2022 року і тривала близько місяця, було звільнено понад 10 тис. кв. км території. Також українські війська захопили понад 400 танків, понад 400 БМП, до 200 БТР та велику кількість боєприпасів. 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається