Гостьова лекція президента Чернігівської торгово-промислової палати

27 травня 2024, 5:38 pm Автор
Прочитано 106 разів Останнє редагування Вівторок, 28 травня 2024 17:46
27.05.2024 року на кафедрі економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ в рамках співпраці з Асоціацією митних брокерів України було проведено гостьову лекцію для здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» президентом Чернігівської торгово-промислової палати Костянтином Івановим.
Спікером були підняті питання упровадження інституту Авторизованого економічного оператора, імплементації Конвенції про спільний транзит й упровадження митних процедур в практичну площину через призму таких новацій. Костянтин Вікторович охарактеризував роботу ТПП за сучасних умов, детально зупинився на особливостях набуття суб’єктами підприємницької діяльності статусу АЕО, наголосив на ключових правових нормах, які регулюють це питання та розкрив актуальні проблеми щодо упровадження в Україні положень Конвенції про спільний транзит. Під час дискусії зі слухачами, пан Костянтин окреслив перспективи сертифікації АЕО вітчизняних підприємств.
Дякуємо стейкхолдерам за професійний розвиток здобувачів!