Обговорення переліку вибіркових компонент для ОС "магістр" спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля"

7 червня 2024, 5:31 pm Автор
Прочитано 72 разів Останнє редагування П'ятниця, 07 червня 2024 17:41
7 червня 2024 року кафедрою було проведено розширене засідання за участю стейкхолдерів та здобувачів для обговорення переліку вибіркових компонент для освітніх програм "Підприємництво та бізнес-технології" та "Митна діяльність підприємницьких структур" ОС "Магістр" спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля".
Колективом кафедри приділяється належна увага переліку та змісту вибіркових дисциплін, тому це питання постійно піднімається при спілкуванні з роботодавцями й здобувачами. Свої експертні думки під час засідання кафедри висловили:
  • Ілля Зібницький - директор Асоціації митних брокерів України;
  • Борис Ніколенко - директор групи компаній "Імператив";
  • Володимир Бережний - заступник генерального директора ТОВ "АВТ Баварія Київ".
Від здобувачів взяли участь в обговоренні магістри Денис Довгалюк та Софія Ляхор. Всі стейкхолдери акцентувалу увагу присутніх на актуальності дисциплін, що запропоновані до вибору у 2024-2025 н.р., та їх практичній спрямованості.

Дякуємо роботодацям за долученість до професійного розвитку майбутнії підприємців!