Гостьова лекція в рамках "Митного хабу" кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ

25 березня 2024, 2:04 pm Автор
Прочитано 48 разів Останнє редагування Четвер, 25 квітня 2024 08:41

25 квітня 2024 року кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ організувала гостьову лекцію в рамках митного хабу для здобувачів спеціальності 076 "Підприємництво таторгівля" ОП "Митна та біржова справа" освітнього ступеня бакалавр та ОП "Митна діяльність підприємницьких структур" освітнього ступеня магістр.

Спікером виступила Тамара Вікторівна Поважук – керівник Курсів митних брокерів Асоціації митних брокерів України із темою: "Визначення країни походження товарів за умов євроінтеграції України". Захід відкрив директор АМБУ Ілля Зібницький,  наголосивши на важливості таких лекцій та актуальності виголошеної тематики. До цікавої й змістовної лекції з актуальних питань доєднались здобувачі усіх курсів та викладачі кафедри. Захід  відбувся в рамках співпраці Національного авіаційного університету з Асоціацією митних брокерів України. Дякуємо стейкхолдерам за професійний розвиток здобувачів!