Гостьова лекція в рамках "Митного хабу" кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ

25 березня 2024, 2:04 pm Автор
Прочитано 38 разів Останнє редагування Вівторок, 26 березня 2024 12:00

25.03.2024 року кафедра економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ організувала гостьову лекцію в рамках митного хабу для здобувачів спеціальності 076 ,,Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,, ОПП «Митна та біржова справа» освітнього ступеня бакалавр та ОПП «Митна діяльність підприємницьких структур» освітнього ступеня магістр.

Спікером виступила Тамара Вікторівна Поважук – керівник Курсів митних брокерів Асоціації митних брокерів України із темою: «Визначення країни походження товарів за умов євроінтеграції України». Захід відкрив директор АМБУ Ілля Зібницький,  наголосивши на важливості таких лекцій та актуальності виголошеної тематики. До цікавої й змістовної лекції з актуальних питань доєднались здобувачі усіх курсів та викладачі кафедри. Захід  відбувся в рамках співпраці Національного авіаційного університету з Асоціацією митних брокерів України. Дякуємо стейкхолдерам за професійний розвиток здобувачів!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається