14 березня 2024, 4:04 pm Автор

14 березня 2024 на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування НАУ було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», серед здобувачів 3-4 курсу ОС «Бакалавр», організатором проведення була кафедра економіки та бізнес-технологій.

Захід модерували завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій Оксана Чумак та професор кафедри Заріна Побережна.

За підсумками олімпіади конкурсна комісія оголосила такі результати: І місце - Ковальська К.В.,  Галавська Г.О., здобувачки 4 курсу, ФЕБА ОПП «Підприємництво та бізнес-технологій», ІІ місце – Буглак Г.В., Гримак Є.Р., здобувачки 4 курсу, ФЕБА ОПП «Підприємництво та бізнес-технологій», ІІІ місце – Неклюдова М.О., здобувачка 4 курсу, ФЕБА ОПП «Підприємництво та бізнес-технологій».

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у олімпіаді. Цінуємо ваше натхнення і бажання у професійному розвитку, прагнення до навчання!