24 травня 2022, 8:34 pm Автор
Прочитано 200 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 13:21
Кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА 24.05.2022 р. було проведено Науково-практичний круглий стіл «Підприємницька діяльність в Україні: аспекти інтеграції викликів практики та перспектив науки», приурочений до святкування Дня науки-2022. До зустрічі долучились заступниця декана Ольга Вовк, президент Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація контактних центрів» і співзасновник інтерактивної бізнес-школи Scale Тетяна Шалига,  професорка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка Маргарита Бердар, радник Асоціації митних брокерів України Едуард Іванченко, керівник Інноваційного центру Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Лілія Філіпішина, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти.
З вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри Оксана Чумак, побажавши всім плідної співпраці та цікавих дискусій. В ході заходу обговорили проблеми масової міграції через військові дії в Україні, питання підтримки бізнесу та змін митної політики у світлі військової агресії проти України, перспективи розвитку підприємництва та економіки держави. Круглий стіл викликав зацікавленість як у здобувачів вищої освіти, так і у науково-педагогічних працівників.