1 липня 2022, 7:31 am Автор

Колектив кафедри економіки та бізнес-технологій, факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету сумує з приводу тяжкої втрати - передчасної смерті доктора економічних наук, професора Черкасова Андрія Володимировича, і висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного у зв’язку із важкою і непоправною втратою.

Перестало битися серце великого професіонала. Педагога, який виховав цілу плеяду молодих учених, чуйної, доброї і чесної Людини.
Ми будемо пам’ятати Андрія Володимировича як друга, порадника та мудрого Вчителя.
Вічна і світла пам’ять...

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua