«Хаб митної комунікації» на ФЕБА розширює коло партерів.

19 квітня 2023, 8:13 am Автор
Прочитано 127 разів Останнє редагування Середа, 19 квітня 2023 10:31

18 квітня 2023 року кафедра економіки та бізнес-технологій факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) за сприяння Асоціація митних брокерів України (АМБУ) в рамках діалогового майданчика «Хаб митної комунікації» запросила провести гостьову лекцію митного брокера Рудь Володимира Анатолійовича.

Директор АМБУ Ілля Зібніцький окреслив актуальні аспекти щодо використання Єдиного вікна для міжнародної торгівлі, а Володимир Анатолійович показав його функціонування за певними запитами бізнесу. Так, викладачам й здобувачам було продемонстровано:

1. Порядок створення єдиного державного інформаційного веб-порталу "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" та використання його функціоналу в митному документообігу.
  2. Можливості й переваги інформаційного ресурсу для ефективного ведення бізнесу.
  3. Перевірка статусу митних декларацій на предмет оформлення та пропуску через кордон.
  4. Можливість роботи з порталом трейдера NCTS.
  5. Створення загальної декларації прибуття, перегляд декларації у форматі imfx.
  6. Можливість подати заяву про надання авторизації АЕО.

У форматі дискусій було обговорено також можливості вдосконалення «Єдиного вікна» через подальшу цифровізацію і автоматизацію митних формальностей. Щиро дякуємо нашим партнерам-стейкхолдерам за досвід!