Практичний семінар «Актуальні аспекти оподаткування підприємницької діяльності».

15 квітня 2023, 10:47 am Автор
13 квітня 2023 року кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА було проведено практичний семінар на тему: «Актуальні аспекти оподаткування підприємницької діяльності».
Спікеркою виступила Явтушенко Дар'я Михайлівна, фінансовий директор ТОВ "Євротехнології Груп", податковий консультант. До заходу долучились здобувачі спеціальності 076 та викладачі кафедри.
Дар'я Михайлівна акцентувала увагу на спрощеній системі оподаткування у сфері підприємництва, зосередивши увагу на організаційних підходах, суб'єктах, ставках, оптимізаційних процедурах, упередженні податкових правопорушень тощо. Актуалізацію теми підтвердила жвава дискусія, запрошення спікерки до наступних зустрічей та обговорення деяких питань вже після семінару.
Усі викладачі та здобувачі щиро дякують Дар'ї Михайлівні за досвід і важливі акценти, що дозволяє зростати майбутнім фахівцям професійно!
Тримаємо освітній фронт! Дякуємо ЗСУ!