На ФЕБА відбувся фотоконкурс присвячений 90-річчю Національного авіаційного університету!

1 травня 2023, 12:04 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 160 разів

Протягом квітня місяця на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки проходив фотоконкурс «Моя група-моя родина-моя Україна. На фотоконкурс свої світлини представили здобувачі та викладачі кафедри. Всі мали можливість надихнутись творчістю один одного, переглянути і проголосувати  за кращі фото роботи.

Призові місця розділи учасники:

  • доцент Кудлай Віра Григоріївна за конкурсну роботу «Це моя земля! Це моя країна!»;
  • здобувачка Гомоюнова Анна Віталіївна за конкурсну роботу «Щаслива родина-міцна Україна»;
  • Ковальчук Анастасія Миколаївна за конкурсну роботу «Чарівний Київ моїми очима»;
  • Хорощак Наталія Іванівна, яка так представила свої світлини:

«Попри війну в Україні , та попри окупацію рідного мого міста, все одно намагаємось жити далі! На цих фото одні з ярких моментів в моєму житті, на яких є наша рідна Україна, та мої близькі люди !»;

  • Левицька Ольга Сергіївна, яка до своїх фото зазначила:

«На низці фото не просто зображені пейзажі з місць, що знаходяться в Україні. Кожне фото дороге моєму серцю, адже їх було зроблено в періоди мого життя, коли я найбільше відчувала підтримку від сім’ї чи друзів. Кожне несе в собі частинку історії. А моя історія тягнеться ще від мого дому, який зараз всіляко намагаються знищити, - від міста Донецьк. Світлина знизу посередині містить спогади про сад моєї бабусі, від краси її троянд завжди перехоплювало подих. А крайнє фото розповідає про довгу сімейну поїздку на машині додому. Тоді ми проїжджали Полтавську, Харківську, Дніпропетровську і Донецьку області, вийшовши перепочити на уступі біля міста Ізюм,  що височить над річкою Сіверський Донець. Більшість фото, звичайно, зроблені неподалік столиці України, або ж в самому Києві, де я зараз навчаюся і продовжую свій шлях.»

Переглянути роботи можна в гугл класі кафедри бізнес -аналітики та цифрової економіки» за посиланням https://classroom.google.com/c/NDkwMzAzODI4Mzc0?hl=uk&cjc=7oqll6vк.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається