Проведення он-лайн семінару для вступників на ОС «Магістр»

27 квітня 2020, 3:09 pm Автор

27 квітня 2020 року було організовано он-лайн семінар для вступників на ОС «Магістр». Відповідальний секретар Приймальної комісії факультету економіки та бізнес-адміністрування Т.Хайдарова  пояснила етапи та процедуру реєстрації і здачі ЗНО з іноземної мови, правила прийому документів на ОС «Магістр» в 2020 році. Відповідальні за напрями О.Криворучко та О.Вовк відповіли на питання щодо організації завершення навчання і випуск бакалаврів. Також у зустрічі приймали участь всі завідувачі кафедр ФЕБА та відповідальні за організацію вступу на кафедрах факультету. Майбутні магістри мали можливість поставити запитання щодо навчання на усіх освітньо-професійних програмах магістратури, які є на факультеті.
Детально інформація про Вступну кампанію Факультету економіки та бізнес-адміністрування на ОС «Магістр» висвітлюється у групі Classroom ( код eunhpqs).