Розширена лекція з дисципліни "Електронна митниця" для здобувачів освіти ОП "Митна та біржова справа"

13 вересня 2022, 6:17 pm Автор
Прочитано 189 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:04

13 вересня 2022 року професором кафедри економіки та бізнес-технологій Пашко Павлом Володимировичем проведено розширену лекцію з дисципліни "Електронна митниця" для здобувачів освіти 4 курсу ОП "Митна та біржова справа" із залученням директора департаменту цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Державної митної служби України Дмитра Киященко.

Лекторам вдалося розкрити студентам матеріал лекції з теоретичного, наукового та практичного боку, розвинувши питання інформатизації та цифровізації в роботі митних органів у ретроспективі, за основними напрямками, у взаємодії між посадовими особами тощо. Це дозволило здобувачам більш глибоко зрозуміти інтеграцію отриманої теоретичної бази у практичну площину.

Плануємо продовжувати такий формат лекцій для якісного забезпечення ОП.