Семінар "Електронна митниця: структура, стан та перспективи"

31 серпня 2022, 9:04 pm Автор
Прочитано 129 разів Останнє редагування Понеділок, 20 лютого 2023 19:31

В рамках співпраці кафедри економіки та бізнес-технологій Факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету і Асоціації митних брокерів України, 31 серпня 2022 року відбувся науково-практичний семінар «Електронна митниця: структура, стан та перспективи».

Оскільки кафедра забезпечує навчальний процес в рамках освітньої програми «Митна та біржова діяльність» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», організація діалогу та участь у зустрічах з професіоналами-практиками набуває дедалі більшої актуальності.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися декан ФЕБА Сергій Смерічевський та завідувач кафедри Оксана Чумак (гарант освітньої програми «Митна та біржова справа»).

Доповідачами були запрошені провідні фахівці Державної міграційної служби України  (ДМСУ):

Олег Ніколайчук – заступник голови ДМСУ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації;

Дмитро Киященко – директор департаменту цифрового розвитку.

Професор кафедри Павло Пашко, розвинув доповіді колег і зауважив на етапах становлення інформатизації митних органів. Слухачі семінару ознайомились із концепцією застосування електронної митниці, її місцем у системі електронного урядування, процесами адаптації концепції електронного документообігу в митних органах, оптимізацією проблемних напрямків із розвитком митних інформаційних технологій й викликами, які стимулюють розвиток цифрового потенціалу сьогодення. Наприкінці семінару відбулася сесія запитання-відповіді.

Спікери звернули увагу здобувачів освіти, що представництва ДМСУ наразі потребують активних, висококваліфікованих випускників, адже вони можуть стати їх першою сходинкою на шляху побудови успішної кар’єри.

Даний захід дозволив здобувачам освіти збагатитись професійними знаннями в митній сфері, а викладачам визначити орієнтири у підвищенні якості викладання за ОП «Митна та біржова справа».

З матеріалами можна ознайомитись за посиланням.

Ми щиро вдячні кожному спікерові за їхні цікаві доповіді!