Гостьова лекція від засновника та генерального продюсера рекламного агентства «Moon» - Дмитра Андрєєва

5 вересня 2022, 5:36 pm Автор
Прочитано 151 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:07

5 вересня 2022 року в рамках відзначення Дня підприємця для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова  діяльність»  відбулася гостьова лекція засновника та генерального продюсера рекламного агентства «Moon» - Дмитра Андрєєва, який поділився досвідом організації бізнесу в Україні з позиції стратегічного підходу за напрямками діяльності.

Зустріч відбулась у онлайн-форматі, на якій Дмитро розповів про основні етапи прийняття управлінських рішень підприємцями за сучасних умов та умови відкриття власного бізнесу й окреслив ефективні механізми прийняття управлінських рішень у підприємницькій діяльності.

Важливою складовою зустрічі стало представлення процедури та особливостей стратегічного управління рекламною діяльністю: проблеми галузі, формування ефективних бізнес-процесів на підприємстві і, звичайно, обмін власним досвідом ведення бізнесу в Україні. До прикладу, дискусія щодо лекційного матеріалу дисципліни ,,Бізнес консалтинг,, була зосереджена на обговоренні процедури розробки якісного договору з замовником послуг. Здобувачі вищої освіти активно брали участь у дискусії щодо формування команди для вирішення проєкних завдань, розробки бренду підприємства тощо.

Проведений захід є одним із ключових етапів політики кафедри щодо формування підприємницьких компетенцій майбутніх випускників.

Ми будемо продовжувати знайомити вас із новими цікавими особистостями сфери підприємництва в рамках нового кафедрального проєкту "Діалоги з бізнесом".