Науково-практичний семінар «Наукові інструменти в торгівлі та виробництві: практичні кейси досліджень».

23 лютого 2022, 7:11 pm Автор
Прочитано 118 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:08

У рамках розвитку програм взаємодії між навчальними закладами (Національний авіаційний університет та Луцький національний технічний університет) в межах спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 23 лютого відбувся науково-практичний семінар «Наукові інструменти в торгівлі та виробництві: практичні кейси досліджень».

Захід був організований кафедрою економіки та бізнес технологій Національного авіаційного університету (м.Киів). У семінарі взяли участь викладачі та студенти ОП «Митна справа та торгівля», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з НАУ (кафедра економіки та бізнес технологій), ЛНТУ (кафедра товарознавства та експертизи в митній справі) та ВТЕІ КНТЕУ (кафедри товарознавства та торгівельного підприємництва).

Завідувач кафедри д.е.н. Чумак Оксана Володимиріна (НАУ) привітала присутніх та наголосила, що завдяки сучасним технологіям студенти спеціальності 076 мають можливість слухати лекції, проходити майстер-класи фахівців із різних навчальних закладів. Це є хорошою перспективою у розвитку спеціальності. Студенти мали можливість ознайомитись з можливостями сучасних товарознавства та митної справи завдяки експрес-лекції д.т.н., професора Ягелюк Світлани.

Дуже корисним та фаховим був майстер-клас к.т.н., доц. Тернової Алли Станіславівни (ВТЕІ КНТЕУ) щодо написання наукових робіт за результатами досліджень. Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку ОП «Митна справа та торгівля». Завдяки відмінній організації к.т.н., доцента Григоренко Інни Василівни (НАУ) науково-практичний семінар пройшов на високому рівні.

Будемо продовжувати таку практику, адже сучасні технічні можливості дозволяють зробити навчання прогресивним, цікавим, а також знайти нових друзів у своїй спеціальності. Особлива подяка старшому лаборанту Гургулі Наталії Миколаївні (ЛНТУ) за технічну підтримку.