Студентський круглий стіл на тему «Сфери використання товарознавчих експертиз»

27 травня 2022, 3:22 pm Автор
Прочитано 137 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 16:10

27 травня 2022 року кафедрою товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва дистанційно онлайн на платформі Zoom було проведено студентський круглий стіл на тему «Сфери використання товарознавчих експертиз».

У круглому столі взяла участь 41 особа, серед них здобувачі груп ТКЛ-41д (ОП «Товарознавство та комерційна логістика»), ТЕМС-11з(м) (ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі») Вінницького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету; студенти груп ПБТ-217, ПБТ-218, ПБТ-219 (ОП «Підприємництво та бізнес-технології»), МБС-418 (ОП «Митна та біржова справа») денної форми навчання Національного авіаційного університету; начальник відділу експертизи та сертифікації товарів Вінницької торгово-промислової палати Бабій Марія; експерт-товарознавець ТОВ «Незалежна судова експертиза та оцінка» Арашин Олександр; завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій Чумак Оксана; доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Григоренко Інна; науково-педагогічні працівники кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва.

Було оголошено 10 доповідей:

1. Роль і функції торгово-промислових палат у формуванні міжнародної торгівлі. Доповідач: Бабій Марія, начальник відділу експертизи та сертифікації товарів Вінницької торгово-промислової палати.
  2. Особливості товарознавчої експертизи при митному оформленні товарів. Доповідач: Бабій Віталій, студент І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  3. Деякі аспекти призначення слідчим судово-товарознавчих експертиз споживчих товарів. Доповідач: Арашин Олександр, експерт-товарознавець ТОВ «Незалежна судова експертиза та оцінка».
  4. Особливості документального оформлення товарознавчих експертиз. Доповідач: Брелова Ірина, студентка І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  5. Інформаційні засоби товарознавчої експертизи. Доповідач: Галицька Інна, студентка І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  6. Технологія проведення експертизи товарів. Доповідач: Гарбажій Катерина, студентка І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  7. Заходи попередження та методи визначення фальсифікації товарів. Доповідач: Колосюк Ольга, студентка І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  8. Особливості експертизи в міжнародній торгівлі. Доповідач: Крамар Анна, студентка І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  9. Специфіку організації та проведення різних видів експертиз товарів. Доповідач: Шалімов Владислав, студент І курсу групи ТЕМС-11з(м).
  10. Використання товарознавчих експертиз в судовій практиці. Доповідач: Пащенко Олександр, студент І курсу групи ТЕМС-11з(м).

Студенти Національного авіаційного університету взяли участь в обговоренні доповідей.