Участь факультету економіки та бізнес-адміністрування у Дні відкритих дверей НАУ

1 березня 2020, 8:05 am Автор
Прочитано 821 разів Останнє редагування Неділя, 01 березня 2020 08:12

29 лютого відбувся День відкритих дверей НАУ. Основна аудиторія – учнівська молодь 9-11 класів з Києва та регіонів України,  яка у найближчому майбутньому стане абітурієнтами та вирішуватиме, у якому закладі здобувати вищу освіту. Провідні науково-педагогічні  працівниками  факультету економіки та бізнес-адміністрування прийняли активну участь у заході та презентували можливості й переваги навчання в університеті а також відповіли на усі актуальні питання, зокрема, щодо переліку спеціальностей (освітніх програм); про вартість навчання; кількість місць державного замовлення;  можливість навчатися на кафедрі військової підготовки; перспективи працевлаштування після закінчення навчання в університеті.

Учні та їх батьки також оглянули кампус університету, дізнались про  студентське дозвілля, наукові та спортивні гуртки, простори неформальної освіти, відвідали Навчальний ангар, навчальні та наукові лабораторії факультету.

Як і завжди, підвищеною увагою користувався стенд факультету економіки та бізнес-адміністрування, на питання абітурієнтів та їх батьків відповідали декан факультету, провідні викладачі, найкращі студенти факультету та голова студентської ради ФЕБА.