17.10.2019 Участь ФЕБА в круглому столі "Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти"

21 жовтня 2019, 5:26 am Автор
Прочитано 838 разів Останнє редагування Понеділок, 21 жовтня 2019 05:30

17 жовтня в залі Вченої ради Національного авіаційного  університету відбувся круглий стіл на тему "Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти", на якому доцентом кафедри економіки повітряного транспорту Вовк О.М. презентовано можливості розвитку  та форми організації  економічних досліджень в молодіжному середовищі Факультету економіки та бізнес-адміністрування. За результатами обговорень окреслено пріоритетні напрями взаємодії університету з Малою академією наук, закладами позашкільної й професійної освіти, а також перспективи реалізації спільних проектів щодо залучення молодих науковців до здійснення економічних досліджень.