Відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи підприємницьких структур за умов нестійких процесів розвитку економіки»

17 травня 2024, 3:11 pm Автор
17 травня 2024 року кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА Національного авіаційного університету організовано й проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи підприємницьких структур за умов нестійких процесів розвитку економіки».
З вітальним словом виступили поважні гості з України, Польщі Угорщини, представники академічної спільноти та експерти-практики з органів влади й професійних громадських організацій. Цікавими були представлені спікерами доповіді, які спонукали до дискусій, обміну думками і вироблення пропозицій для подальших досліджень.

Робота конференції проходила у чотирьох секціях, де розглядалися актуальні проблеми бізнес-технологій, цифрової трансформації в підприємництві, митної справи й управління бізнес-процесами підприємництва. Дякуємо гостям, керівництву, спікерам, колегам і здобувачам за участь і професійний розвиток з боку наукового пізнання актуальних проблем сьогодення за умов мінливих й кризових процесів.

Дякуємо силам оборони України, за можливість створювати комунікаційні майданчики та обговорювати важливі питання розвитку вітчизняного підприємництва!