Відбулось засідання Вченої Ради факультету економіки та бізнес адміністрування

14 листопада 2019, 6:48 am Автор
Прочитано 841 разів Останнє редагування Четвер, 14 листопада 2019 06:49

13 листопада 2019 року відбулось засідання Вченої ради Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

На порядку денному були розглянуті наступні питання :

1. Про організацію та координацію проведення агітаційної та рекламної діяльності. (Доп.: Хайдарова Т.М.)
    2. Про діяльність та перспективи розвитку кафедри маркетингу. (Доп.: Смерічевський С.Ф.)
    3. Про діяльність та перспективи розвитку кафедри економіки повітряного транспорту. (Доп.: Ареф’єва О.В.)
    4. Про перезатвердження теми докторської дисертації Полоус О.В. у редакції: «Методологічні основи логістичного управління інтелектуалізацією людського капіталу підприємств авіаційного сектору в цифровій економіці». Науковий консультант – д.е.н., проф. Ареф’єва О.В.
    5. Про затвердження індивідуального плану на перший рік підготовки докторанту Полоус Ользі Вікторівні.
    6. Про затвердження теми дисертаційної роботи Альнаджару Алаа Алі Хасану в редакції «Механізм забезпечення фінансової безпеки підприємств в умовах макроекономічної нестабільності». Науковий керівник – к.е.н.,доц. Полоус О.В.
    7. Про затвердження індивідуального плану на перший рік підготовки аспіранту заочної форми навчання Альнаджару Алаа Алі Хасану.
    8. Про затвердження теми дисертаційної роботи Гречишкіну Юрію Володимировичу в редакції «Адаптивне управління бізнес-процесами підприємств». Науковий керівник – д.е.н., проф. Ганущак-Єфименко Л.М.
    9. Про затвердження індивідуального плану на перший рік підготовки аспіранту очної (вечірньої) форми навчання Гречишкіну Юрію Володимировичу.
    10. Про затвердження теми дисертаційної роботи Ігумєнцеву Олексію Володимировичу в редакції «Інноваційне управління стійким функціонуванням підприємств в умовах циклової економіки» Науковий керівник – д.е.н., проф. Ареф’єва О.В.
    11. Про затвердження індивідуального плану на перший рік підготовки аспіранту очної (денної) форми навчання Ігумєнцеву Олексію Володимировичу.
    12. Про затвердження теми дисертаційної роботи Донзо Морісу в редакції «Механізм антикризового управління збалансованим потенціалом підприємств» Науковий керівник – д.е.н., проф. Пілецька С.Т.
    13. Про затвердження індивідуального плану на перший рік підготовки аспіранту очної (денної) форми навчання Донзо Морісу.