Відбувся науково-практичний семінар «Перспективи розвитку освітньої програми «Економіка підприємства»

14 червня 2020, 4:35 pm Автор

05.06.2020 р. на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА був проведений Науково-практичний семінар «Перспективи розвитку освітньої програми «Економіка підприємства» у якому взяли участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти.

Економіст підприємства – це професія, що постійно розвивається  і актуалізується в залежності від вимог підприємства. Особливе місце займає впровадження переваг цифрової економіки, транзитивної та постмодернізаційної економіки основних галузей економіки, в тому числі у авіаційній сфері. Ці тенденції відображаються у сутності отриманих сучасних знань та практичних навичок з організації і ведення бізнесу, управління його виробничою, комерційною, збутовою, фінансовою, інвестиційною діяльністю; управління ефективністю діяльності компанії; стратегічного планування і прогнозування через моделювання бізнес-процесів; оцінювання вартості потенціалу і розвитку підприємства; бізнес-планування і контролінгу діяльності компанії; управління конкурентоспроможністю, активами, витратами підприємства; комерціалізації інновацій та трансферу технологій на підприємстві; створення StartUp проектів та започаткування бізнесу.

Отримані знання і компетенції дозволять випускникам освітньої програми «Економіка підприємства» знайти місця роботи у структурах підприємств, пов’язаних з виробничою, фінансовою, інноваційною, інвестиційною, збутовою діяльністю, державних організаціях, авіапідприємствах, науково-дослідних організаціях, вищих навчальних закладах.