Відбувся семінар для обдарованих студентів "Розвиток наукових компетенцій: форми і напрями організації"

12 листопада 2019, 7:32 am Автор
Прочитано 818 разів Останнє редагування Вівторок, 12 листопада 2019 07:34

11 листопада координатором наукової роботи студентів факультету економіки та бізнес-адміністрування проведено семінар щодо мотивації, організації та результативності наукових досліджень студентів.

Вовк Ольга Миколаївна розповіла про форми і напрями, проекти і співпрацю в процесах реалізації студентських наукових досліджень.

Учасники обговорили етапи, складові процесу написання і публікації наукових здобутків.

О. Вовк презентувала форми організації наукових досліджень студентів на факультеті, розповіла про умови участі в наукових заходах та практичні аспекти самореалізації й отримання якісних результатів для формування особистого наукового рейтингу кожного студента.