Відкрита лекція професора кафедри економіки повітряного транспорту д.е.н., проф. Пілецької С.Т.

2 травня 2020, 5:41 am Автор

24.04.2020 о 11.20 з використанням платформи  Google Meet в рамках дистанційного навчання відбулася відкрита лекція професора кафедри економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Пілецької С.Т. на тему "Основні засоби підприємства" з дисципліни "Економіка підприємства" для студентів 2 курсу спеціальності 051 “Економіка”.

Студенти ознайомилися з поняттям, складом, структурою основних засобів підприємства, методами оцінки їх вартості, сутністю, значенням фізичного та морального зносу. Було розглянуто методи оцінки та нарахування амортизації основних засобів, методи оцінки ефективності їх відтворення та використання.

Студенти мали можливість задати питання online режимі і отримати відповіді.

Присутніми на лекції були 19 чоловік, серед яких викладачі, а саме: д.е.н., проф. Ареф’єва О.В., д.е.н., проф. Касьянова Н.В., к.е.н., доцент Кравчук Н.М., ст. викладач Дуксенко О.П. та інші.