Здобувачка освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно взяла участь у конкурсі стартапів Київського національного університету технологій та дизайну

21 листопада 2022, 7:38 pm Автор 
Прочитано 227 разів Останнє редагування Четвер, 02 лютого 2023 18:29

17 листопада 2022 року команда здобувачів освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно взяла участь у конкурсі стартапів Київського національного університету технологій та дизайну за сприяння Міністерства освіти і науки та Ради молодих учених МОН Українив в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених: «Інноватика в освіті, науці та бізнесі: виклики та можливості».

Робота конференції включала тематичні напрями за такими платформами:

Інноватика в освіті для розвитку України в умовах післявоєнного відновлення.

Інноватика в науці: стан та виклики в умовах воєнного часу.

Інноватика в бізнесі: реалії в умовах війни.

В рамках роботи платформ конференції відбулося оголошення та представлення переможців у конкурсі стартап-проєктів у номінації «КРАЩИЙ СТАРТАП КНУТД 2022». Для відкритого голосування було представлено 32 студентські стартапи як Київського національного університету технологій та дизайну  так і інших ЗВО України. Серед них шляхом відкритого голосування (всього 1777 голосів) було обрано для оцінки експертною комісією сім стартап проєктів, які набрали найбільшу кількість голосів та відповідно визначено найкращі з них.

Колектив авторів Галавська Галина (Національний авіаційний університет), Олефіренко Соф’я та Масяк Ангеліна (КНУТД) з проєктом «Апсайклінг як соціальний бізнес» здобули перемогу у номінації «За кращу інноваційну розробку» (науковий керівник – Дзикович Тетяна Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів КНУТД). Консультантом від НАУ виступила доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Школенко Оксана Борисівна.

Із відеозаписом участі дівчат ви можете ознайомитись за посиланням.

Такі заходи є чудовими платформами для розвитку стартапівського руху в Україні, що з кожним роком набирає обертів, мотивуючи активну новаторську молодь з проєктними пропозиціями для бізнесу до розвитку, підтверджуючи підприємницький формат університетів в дії, де співпраця держави, науки, освіти та бізнесу є синергетичним чотирикутником знань інноваційного розвитку.

Кафедра економіки та бізнес-технологій вітає переможців з перемогою. Бажаємо здобувачам нових звершень та досягнень, наснаги та натхнення, креативності та жаги до пізнання!

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається