Звітування аспірантів кафедри фінансів, обліку та оподаткування

11 вересня 2024, 12:24 pm Автор

11 вересня 2024 року на базі on-line платформи Сlassroom відбулося звітування аспірантів кафедри фінансів, обліку та оподаткування за результатами першого і другого років навчання. На звіті був присутній колектив кафедри на чолі з завідувачем – доктором економічних наук, професором Тетяною КОСОВОЮ, а також було запрошено відповідальну за науково-дослідну роботу ФЕБА - доктора економічних наук, професора Саміру Пілецьку.

Аспіранти прозвітували про результати виконання усіх розділів індивідуального плану в частині вивчення дисциплін: із оволодіння загальнонауковими (фаховими) компетентностями, із набуття універсальних навичок дослідника та викладача, з оволодіння глибинними знаннями зі спеціальності, зі здобуття мовних компетентностей тощо. Позитивне враження склала інформація про результати їх публікацій у фахових наукових виданнях України; міжнародних виданнях; журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, а також результати апробації отриманих наукових результатів на науково-практичних конференціях різних рівнів. Достатніми визнано  результати роботи аспірантів над текстом дисертації на здобуття ступеня доктора економіки за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відповідно до тривалості їх навчання.

Оцінку результатів навчання та характеристику аспірантів надали їх наукові керівники. Пропозиції щодо атестації були підтримані колективом кафедри фінансів, обліку та оподаткування. Відповідальна за науково-дослідну роботу ФЕБА Саміра ПілецькА виказала своє позитивне враження від виконання аспірантами кафедри освітньо-наукової програми підготовки доктора філософії та їх звітування.

Завідувач кафедри Тетяна КОСОВА надала настанови і рекомендації аспірантам в частині завдань їх подальшого навчання. Бажаємо творчої наснаги і цілеспрямованості нашим аспірантам та їх керівникам!