13 червня 2024, 2:23 pm Автор

13 – 14 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів ОПП «Фінанси і кредит» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання.

Захід відбувся відповідно до «Положення про кваліфікаційні роботи (проєкти) здобувачів вищої освіти Національного авіаційного університету», введеного в дію наказом голови комісії з реорганізації НАУ, в.о. ректора від 01.04.2024 №122/ од, затвердженого графіку та прийнятої процедури в рамках вищої школи. На урочистому відкритті в.о. декана ФЕБА Світлана ПЕТРОВСЬКА привітала здобувачів вищої освіти, побажала успіхів та наснаги у науковій роботі та подальшому навчанні.

Захист кваліфікаційних робіт пройшов на високому рівні, здобувачі вищої освіти представили різнопланові роботи на актуальну тематику, продемонстрували достатній рівень знань, відповідаючи на запитання членів комісії. Предметна область досліджень виявилась широкою та була представлена такими стратегічно важливими галузями, як державний сектор національної економіки, промисловість, сільське господарство, страховий та фінансовий сектори, авіаційна галузь, тощо.

Голова комісії д.е.н., доцент кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України Олена ЛЕМІШКО оголосила результати захисту, привітала здобувачів вищої освіти з успішним захистом, побажала подальшого професійного розвитку. Заступник голови комісії зав. каф фінансів, обліку та оподаткування Тетяна КОСОВА висловила впевненість, що отримані компетенції та досвід допоможуть здобувачам вищої освіти досягти вершин власної кар’єри, зайняти достойне місце на шляху до побудови вільної незалежної та демократичної України.