Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік і аудит».

11 червня 2024, 9:21 pm Автор

11-12 червня 2024 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування Національного авіаційного університету відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік і аудит». Представлені роботи є актуальними та враховують умови воєнного часу різних суб’єктів господарювання: комерційних банків, страхових компаній, державного сектору, суб’єктів підприємництва різних видів економічної діяльності. Здобувачі підготували ілюстративні презентації, змістовні доповіді, активно відповідали на поставлені питання.

Пишаємося нашими здобувачами, бажаємо подальших успіхів та чекаємо у магістратурі!

Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися та працювати!