13 лютого 2023, 2:17 pm Автор

13 лютого 2023 року відбулося розширене засідання кафедри фінансів, обліку та оподаткування, у якому брали участь представники науково-педагогічної спільноти із провідних закладів вищої освіти, стейкхолдери – роботодавці і здобувачі вищої освіти кафедри.

Порядок денний:

1. Про обговорення змін до ОПП «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОС «Магістр» у рамках підготовки до акредитації та затвердження її нової редакції.
  2. Про обговорення змін до ОНП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у рамках розширення назви спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії».
  3. Про обговорення змін до ОПП «Фінанси і кредит» у рамках розширення назви спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр».

Гаранти зазначених програм – завідувач кафедри, д.е.н., професор Косова Тетяна Дмитрівна, д.е.н., доцент Овсюк Ніна Василівна, к.е.н., доцент Рибак Олена Миколаївна, к.е.н., доцент Горбачова Оксана Миколаївна  презентовали зміст пропонованих зміст. Із доповідями щодо їх підтримки та конструктивними побажаннями виступили поважні науковці і практики:

Шульга Світлана Володимирівна – проректор з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи,  Національна академія статистики, обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор;

Мех Ганна Володимирівна  - Директор Департаменту внутрішнього аудиту АТ «ПУМБ», сертифікований аудитор СІА, член Ревізійної комісії Всеукраїнської громадської  організації «Інститут внутрішніх аудиторів України»;

Іонін Євген Євгенович - завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), доктор економічних наук, професор:

Шевченко Володимир Володимирович - Головний спеціаліст відділу судової влади департаменту контролю органів судової влади та правоохоронної діяльності Рахункової Палати України;

Малюга Наталя Михайлівна -  професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, Поліський національний університет, м. Житомир, Україна, доктор економічних наук, професор;

Антипенко Надія Василівна – професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування НАУ, доктор економічних наук, професор.

У роботі розширеного засідання кафедри активну участь брали:

- здобувач освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 072 - Тренкін Євген Сергійович;

- здобувачі ОС «Магістр» за спеціальністю 071 (група ОА-115м): Бурдейна Юлія Ігорівна, Гринь (Харченко) Любов Іванівна, Гузєва (Годунова) Ганна Олександрівна, Калюженко Діана Віталіївна, Труш Ірина Віталіївна, Філімонова Світлана Володимирівна;

- здобувачі ОС «Магістр» за спеціальністю 072 (група ФК-114м): Заяць Юлія Анатоліївна, Мельничук Ольга Петрівна, Шубіна  Ірина Олександрівна;

- здобувачі ОС «Бакалавр» за спеціальністю 072 (група ФК-414б): Бегченкова Анна Артемівна, Кожуров Євгеній Андрійович, Бірюк Вікторія, Пеценко Марія Віталіївна, Рябець Анастасія Анатоліївна.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua