24-25 лютого 2023 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування було проведено захист випускних робіт

28 лютого 2023, 11:51 am Автор 
Прочитано 51 разів Останнє редагування Вівторок, 28 лютого 2023 12:06

24-25 лютого 2023 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування було проведено захист випускних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» у кількості 14 осіб.

Тематика випускних робіт була різноманітною і обумовлена широким спектром об’єктів дослідження, а саме: органи державного управління (у т.ч. Держана служба аудиту України, Державне казначейство України, Державна фіскальна служба), установи Національного банку України, банківські установи другого рівня, страхові компанії,  авіаційні підприємства, підприємства різних видів економічної діяльності реального сектора економіки промисловості, сільського господарства, торгівлі.

Державні екзаменаційні комісії за спеціальностями визнали достатній рівень підготовки і захисту випускних робіт, про що свідчать отримані здобувачами вищої освіти оцінки «відмінно» і «добре»).

Бажаємо успішного професійного життя нашим випускникам ОПП «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» ОС «Бакалавр»!!!!

Шановні випускники кафедри фінансів, обліку та оподаткування, вітаємо Вас, пишаємося Вами, ласкаво запрошуємо в магістратуру!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається