Робоча зустріч членів Єдиного фахового вступного випробування

1 березня 2023, 12:26 pm Автор
Прочитано 102 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:25

Провідні науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та оподаткування на чолі з завідувачем кафедри д.е.н., професором Косовою Тетяною Дмитрівни у складі д.е.н., професорів Антипенко Надії Василівни, Овсюк Ніни Василівни, к.е.н., доцента Бондаренко Ольги Михайлівни протягом 20 лютого – 01 березня 2023 роки брали активну участь у роботі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ ВФПО) у рамках Робочих зустрічей членів Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Від представників НМЦ ВФПО ми почули цікаві доповіді щодо загальних правил і підходів до розробки тестових завдань і долучилися до дискусій і обговорення.

У проведенні зустрічей брали участь понад 70 представників провідних вищих навчальних закладів України, основним доповідачем був пан Сергій Мудрук, експерт з тестових технологій Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Переконані, що отримані знання і досвід дозволять представникам кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА успішно і професійно долучитися до реалізації освітніх державних проєктів, а також посилити інноваційну складову навчання і оцінювання знань здобувачів вищої освіти і абітурієнтів у частині розробки і застосування тестових завдань.