16 жовтня 2018 р. відбулась VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми економіки», яка присвячена 85-річчю Національного авіаційного університету

17 жовтня 2018, 12:00 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 1338 разів Останнє редагування Неділя, 24 березня 2019 19:49

16 жовтня 2018 р. відбулась VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми економіки», яка присвячена 85-річчю Національного авіаційного університету.

Метою конференції став обмін результатами науково-дослідницької роботи з проблемних взаємообумовлених питань економіки та бізнесу, трансформаційних змін та адаптаційних процесів в суспільному та соціально-економічному  середовищі.

Ініціаторами проведення конференції виступили кафедра економіки та бізнес-технологій, факультет економіки та бізнес-адміністрування. Але цей науковий захід став можливим завдяки злагодженій роботі всіх співорганізаторів. Ми пишаємося, що цього року розширилося коло вітчизняних та міжнародних партнерів-співорганізаторів конференції.

Спільна праця наукового та організаційного комітетів конференції дозволила зібрати коло високопрофесійних освітян, вчених, урядовців, практиків, представників громадських організацій, молодих вчених та студентів для обміну науково-дослідницькими результатами з проблемних питань розвитку економіки та бізнесу. Загалом до участі у конференції подано 124 заявки. 

Відкриття конференції та вітальне слово від проректора з наукової роботи НАУ Харченка Володимира Петровича, д.т.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України і галузі науки і техніки запевнило вчених-економістів у поточній результативності та перспективній затребуваності наукового потенціалу у закладі вищої освіти.

 

Науковий та практичний рівень конференції першопочатково забезпечили виступаючі на пленарному засіданні:

  1. Горбунов Олександр Володимирович, народний депутат Верховної Ради України, Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету (м. Київ, Україна)

Ефективність контролю як функції бюджетного менеджменту

  1. Забловський Андрій Володимирович, керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України (м. Київ, Україна)

Майбутнє малого та середнього бізнесу: виклики та можливості

  1. Гончарова Юлія Юріївна, заступник Генерального директора Федерації роботодавців України (м. Київ, Україна)

Реалізація Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом: проблеми та очікування

  1. Гечбаиа Бадри,  доктор экономики, ассоциированный профессор, директор, Национальний институт экономических исследований (г. Батуми, Грузия); Хараишвили Этер, д.э.н., профессор, руководитель кафедры микроэкономики, Тбилисский государственный университет им. И.Джавахишвили (г. Тбилиси, Грузия)

Стратегия повышения конкурентоспособности агропродовольственного сектора Грузии и договор с Европейским Союзом

  1. Дергачова Вікторія Вікторівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (м. Київ, Україна)

Напрями стратегічного розвитку України в контексті Форсайту

  1. Шаульська Лариса Володимирівна, д.е.н., професор, декан економічного факультету, Донецький національний університет ім. Василя Стуса (м. Вінниця, Україна)

Економічні засади модернізації системи університетського менеджменту

  1. Дороніна Ольга Анатоліївна, д.е.н., професор, заступник декана з наукової роботи економічного факультету, Донецький національний університет ім. Василя Стуса (м.Вінниця, Україна)

Кадрова стратегія як передумова розвитку людських ресурсів сучасного університету

  1. Tsiklashvili Natela, Doctor of Economics, Professor, Vice-Rector for Scientific Affairs, Batumi Shota Rustaveli State University (Batumi, Georgia)

State Investment Activities and its Protection Measures in Georgia

  1. Deniss Djakons, Doctor of Economics, Professor, Rector of the ISMA University (Riga, Latvia)

GlobalInnovationSpaceFormаtion

  1. Ткачук Ольга Володимирівна, к.е.н., доцент, перший заступник декана факультету економіки та менеджменту,  Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький, Україна)

Потенціал інноваційного розвитку у регіональному вимірі

Спогади про історичні факти функціонування НАУ, інтелектуальна та дружня атмосфера на заході, високий професіоналізм учасників створили незабутню атмосферу на науковому зібранні. І після завершення роботи конференції до оргкомітету продовжували надходити привітання колективу економістів університету з ювілеєм, багато позитивних відгуків від учасників та пропозиції від майбутніх партнерів. Дякуємо всім за привітання, зацікавлені у продовженні співпраці в різних проектах, сподіваємось на її синергетичну результативність. Ми відкриті до професійних комунікацій, які взаємозбагачують та створюють належне науково-освітнє середовище для розвитку майбутнього країни, суспільства, економіки, людини.

До нових зустрічей!

 

 

З повагою,

завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій

Ушенко Н.В., д.е.н., професор

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається