20 квітня 2023 р. у рамках ХVI міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2023» відбулося засідання 25 секції «Фінансові ринки, облік, аналіз і аудит в умовах сучасних концепцій управління економічним потенціалом авіаційних підприємств».

21 квітня 2023, 7:15 pm Автор
Прочитано 66 разів Останнє редагування Понеділок, 24 квітня 2023 19:27

20 квітня 2023 р. у рамках ХVI міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2023» (18-20 квітня 2023 р.) відбулося засідання 25 секції «Фінансові ринки, облік, аналіз і аудит в умовах сучасних концепцій управління економічним потенціалом авіаційних підприємств». У засіданні секції брали участь декан ФЕБА - д.е.н., проф. Смерічевський С.Ф., заступник декана - д.е.н., проф. Вовк О.М., професорсько-викладацький склад  кафедри фінансів, обліку та оподаткування НАУ та інших навчальних закладів, здобувачі вищої освіти кафедри за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОС «Бакалавр» і «Магістр».

Робота секції відбулась у дружній та діловій атмосфері. З доповіддю «Формування власного капіталу підприємства авіаційного транспорту та шляхи збільшення його доходності» виступила завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування, д.е.н., проф. Косова Т.Д. Про негативні наслідки військової агресії для авіатранспортної інфраструктури України та перспективи їх подолання розповіла професор кафедри, д.е.н., проф. Антипенко Н.В. Проблемні  питання відображення в обліку витрат діяльності авіапідприємств дослідила доцент кафедри, к.е.н., доцент Бондаренко О.М. Також з  доповідями щодо актуальних проблем фінансів, обліку, аналізу і контролю авіаційних підприємств виступили здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 і 072 ОС «Бакалавр» і «Магістр».

Учасники конференції задали виступаючим цікаві питання та одержали вичерпні відповіді. Свято наукової дискусії відбулося у невимушеній обстановці. Під час засідання 25 секції було проаналізовано тенденції розвитку фінансових ринків, обліку, аналізу та аудиту та розглянуто напрями удосконалення управління економічним потенціалом авіаційних підприємств.

Побажаємо учасникам ХVI міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2023» міцно тримати науковий фронт, а також подальших наукових досягнень!