Відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента Славінського Валерія Івановича.

18 квітня 2023, 7:23 pm Автор

Згідно розкладу Факультету Економіки та бізнес-адміністрування за кафедрою фінансів, обліку та оподаткування 17.04.2023 у групі ФК-314Б відбулась відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента Славінського Валерія Івановича. Освітньо – професійна програма (ОПП) «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня передбачає освітню компоненту «Податки та податкова система України», в рамках якої було представлено тему «Спрощена система оподаткування, як спеціальний податковий режим в Україні, особливості майнового оподаткування». Означена тема лекції відповідала робочій програмі навчальної дисципліни та була проведена на високому науковому рівні відповідно до сучасних стандартів та нових досягнень науки і техніки.

Активність учасників підтвердила інтерес до матеріалу, в процесі викладення якого підтримувався постійний контакт з аудиторією та проводились паралелі з раніше вивченим матеріалом та іншими дисциплінами, що передбачені ОПП «Фінанси і кредит» першого (бакалаврського) рівня. Особливий інтерес викликало питання регулювання спрощеної системи оподаткування в умовах воєнного стану. Відповідаючи на запитання здобувачів вищої освіти, лектор підкреслив можливості, підтримувані Україною для малого та середнього бізнесу під час війни, а також визначив перспективи поствоєнного податкового стимулювання і фінансування бізнесу в Україні.

Здобувачі вищої освіти подякували Валерію Івановичу за цікаву лекцію, а викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування за результатами обговорення проведеної відкритої лекції привітали його із заслуженою високою оцінкою і підтримали прагнення у висвітлені додаткових можливостей відновлення економіки України!