Гостьова лекція

25 квітня 2023, 6:09 pm Автор

25.04.2023 р. на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування була проведена гостьова лекція нашої випускниці спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит» освітнього ступеня «Магістр» 2018 року Лук’яненко Ольги. Зараз вона працює як фізична особа-підприємець з надання бухгалтерських та аудиторських послуг малому бізнесу та міжнародній компанії.

Лекцію на тему «Роль аудиту в підвищенні ефективності бізнесу клієнта» було проведено для здобувачів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр». На лекції були присутні представники Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) на чолі з завідувачем кафедри обліку, аналізу і аудиту доктором економічних наук, професором Іоніним Євгеном Євгеновичем.

Лектором-практиком було акцентовано увагу на необхідність проведення аудиту з метою виявлення всіх помилок, допущених бухгалтером. Особливу увагу було приділено застосуванню автоматизації в аудиторській практиці. Під час проведення лекції, Ольгою були наведені приклади практичного досвіду аудиторської перевірки.

На задані питання щодо застосування та зберігання аудиторських документів, використання автоматизованих бухгалтерських та аудиторських програм, а також проведення ініціативного аудиту Лук’яненко Ольга дала вичерпні відповіді і подякувала колективу кафедри за набуті в процесі навчання компетенції.

У свою чергу присутні на лекції викладачі і здобувачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування відмітили високий рівень лекції практикуючого бухгалтера і побажали Лук’яненко Ользі творчих успіхів і кар’єрного зростання! Завідувач кафедри доктор економічних наук, професор Косова Тетяна Дмитрівна схвалила креативний підхід в обліку та аудиті, який використовує Ольга))).

Ми за біхевіоризм у фінансах, обліку та оподаткуванні!!!