4 травня 2021, 8:09 am Автор
Прочитано 768 разів Останнє редагування П'ятниця, 30 вересня 2022 10:35

23 квітня 2021 року в рамках проєкту "Зустрічі з практиками" відбулась лекція «Маркетинг в компанії як бізнес-процес: практичні аспекти», яку представила директор з маркетингу Remme, к.е.н. Корнєва Ольга Володимирівна, яка має 15-річний досвід роботи на вітчизняному та зарубіжному ринках.

Зустріч була ініційована кафедрами вузів-партнерів Одеського національного морського університету та Національного авіаційного університету.

У цифровому просторі на платформі Zoom зібралися 92 учасників заходу, щоб обговорити новітні тенденції розвитку маркетингу вітчизняних компаній.

Спікер акцентувала увагу  на питаннях:

• Постановка маркетингу в компанії: українські реалії.
  • Маркетинг до результату: як працювати з воронками продажів і проводити по них клієнтів
  • Маркетинг в підприємницькій діяльності: як створити бізнес з мінімальними інвестиціями.

Керуючись набутим досвідом, Ольга Володимирівна розповіла про стрімкий розвиток маркетингової діяльності в нашому мінливому та не передбачуваному сьогоденні, чим керуються покупці при виборі товарів чи послуг та як завоювати їх прихильність. Окрім теоретичних знань, спікер поділилася практичними порадами як працювати з воронками продажів і проводити по них клієнтів, де можна вивчати маркетинг як професію та розібратися в тонкощах «маркетингового мистецтва».

Враження від спілкування у студентів можна узагальнити  як корисність, яка буда підсилена усвідомленням того, що з нами своїм досвідом ділилася не просто пересічна  людина, яка знається на теорії, а справжній професіонал, який любить і розуміється на своїй справі та надихає своїм прикладом та вчений-дослідник. Студенти відзначили, що також завдяки зустрічі додатково переконалися у правильності вектору свого розвитку.

Доступ запису зустрічі за посиланням : https://youtu.be/IWILu0v5HpE

Велика подяка Ользі Володимирівні за цікаву та актуальну інформацію, підтвердженням чого стали теплі відгуки-подяки студентів та прохання щодо наступних зустрічей . Також сподіваємось на продовження спільних проектів профільних кафедр транспортних вишів та академічну взаємодію їх студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!