28.03.2019 зустріч студентів та викладачів НАУ з Пинзеником В.М.

28 березня 2019, 1:36 pm Автор

Відбулася зустріч  викладачів та студентів НАУ  з  Пинзеником В.М.  Віктор  Михайлович  — український політик і економіст,  Міністр фінансів і віце-прем'єр кількох урядів України. Народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8-го скликань.

Вітальним словом  зустріч  відкрив  ректор НАУ Ісаенко В.М.  На лекції також були присутні перший проректор НАУ Козловський В.В., декан ФЕБА Петровська С.В., викладачі   та  студенти   факультету Економіки та бізнес-адміністрування .

У свій змістовній та дуже цікавій доповіді на тему «Що стримує економічне зростання», Віктор Михайлович окреслив основні перешкоди на шляху економічного зростання економіки України. Також розглядалися питання , пов’язані з проблемами залучення інвестицій, зовнішнім боргом, коливанням курсу долара, податкової політики,  тощо.

Після лекції, викладачі та студенти ФЕБА задали питання Віктору Михайловичу, отримали змістовні відповіді  та  щиро подякували за дуже інформаційну, корисну та цікаву зустріч.