Актуальні питання дотримання академічної доброчесності – тема обговорень викладачами ФЕБА сучасних умов надання освітніх послуг

3 березня 2023, 2:36 pm Автор 
Прочитано 182 разів Останнє редагування Понеділок, 06 березня 2023 14:46

03.03.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) відбувся круглий стіл «Актуальні питання дотримання академічної доброчесності». До заходу долучились науково-педагогічні працівники ФЕБА та здобувачі всіх рівнів вищої освіти.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри, д.е.н, професорка Олена Ареф'єва, яка відзначила важливість дотримання принципів академічної доброчесності в процесі навчання та здійснення наукових досліджень.

Професорка кафедри Саміра Пілецька представила доповідь щодо актуальних питань дотримання академічної доброчесності, зокрема було охарактеризовано поняття, види і типи плагіату, визначено ряд виключень, які не є плагіатом, обґрунтовано підходи до цитування та особливостей оформлення посилань та охарактеризовано програми, які використовуються для перевірки робіт на наявність запозичень, визначено сутність академічної доброчесності.

На завершення зустрічі учасники мали змогу подискутувати в контексті обговорюваної теми.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру за ґрунтовну доповідь, адже інформація, отримана на заході сприятиме підвищенню якості виконаних навчальних та наукових робіт !

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається