Розвиваємо наукові компетенції

2 березня 2023, 11:19 am Автор 
Прочитано 187 разів Останнє редагування П'ятниця, 03 березня 2023 11:27

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування 2 лютого 2023 року кафедрою економіки повітряного транспорту ФЕБА було проведено зустріч з провідним науковим співробітником Інституту економіки та прогнозування НАН України, к.е.н., доценткою Оленою Бойко, до якої долучились заступниця декана Ольга Вовк, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів. Тема зустрічі: «Особливості розвитку інноваційної інфраструктури: світовий та вітчизняний досвід».

З вітальним словом до учасників звернулась завідувачка кафедри Олена Ареф’єва, яка зазначила, що в контексті відновлення країни, що потребує залучення значних фінансових ресурсів, важливим є питання щодо визначення пріоритетних напрямів, одним з яких може стати функціонування інноваційної інфраструктури.

Під час свого виступу Олена Бойко охарактеризувала зарубіжний та вітчизняний досвід розвитку інноваційної інфраструктури, зокрема питання щодо створення та розвитку наукових парків, кластерів, індустріальних парків та технопарків. На завершення зустрічі учасники мали змогу подискутувати в контексті обговорюваної теми.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру за можливість здобути новий досвід та сподіваємось на подальшу співпрацю !

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається