Дебют Першокурсників ФЕБА

13 жовтня 2023, 9:57 am Автор

13 жовтня відбувся «Дебют Першокурсника-ФЕБА». Творчий конкурс між командами здобувачів 1 курсу ФЕБА традиційно проводиться за підтримки та наставництва Студентської ради й Творчого об’єднання студентів і аспірантів ФЕБА.

Цьогоріч змагались три команди «Women`s mafia» та «Seven» та «Шпигунські журналюги». Було зіграно конкурси, у яких кожна з команд доводила, що саме вона найсмішніша, найталановитіша та найкреативніша. З невеликим відривом перемогу здобули «Seven».

На заході також проводився збір коштів для здобувача ФЕБА Мізика Валентина, що допомагає нашим ЗСУ, і завдяки яким студенти мають змогу в Україні навчатись і творчо розвиватись.

Ми сподіваємося, що цей дебют лише початок творчого життя студентів у цьому навчальному році, тому чекайте анонсів про наступні події!